| CuRiOaSaAaAa a întrebat:

Cum sa slabesc si eu mai repede? In 2-3 saptamani cam 6 kg.Plec la mare si vreau si eu sa slabesc putin. Dupa ce ma intorc o sa continui cu un regim mai usor, dar acum trebuie sa slabesc repede.Am tinut o dieta de care eram 100% sigura, dar nu am slabit decat un kg si asta m. a cam demoralizat. Pierd repede controlul, nu mananc toata ziua(dulciuri s. a), dar seara parca da in mine cineva si pe la 6 mananc tot ce gasesccrying/Ce sa fac sa nu ma mai gandesc la mancareee?

Răspuns Câştigător
| pitbull60 a răspuns:

Hmm.ceea ce vrei tu e c-am exagerat.6kg in 2-3sapt.sa zicem ca s-ar putea, dar cu niste conditii si cu un program strict...
1. fara paine, fara dulciuri, fara grasimi in tot timpul asta.
2.alergat dim si seara macar cate 1 h.
3.mananci multe cruditati, supe, ciorbe.
4. fara mancare seara dupa ora 7 si cate 20 genoflexiuni si 20abdomene in 3-4 serii.
Respecti ce ti-am zis.si vei vedea rezultate.nu iti pot garanta 6 kg, dar 4 cu siguranta.