| Claudia_3811 a întrebat:

Eu am cartela sim si imi expira minutele! Daca vorbesc cu cineva minutele ramase(200min) si acea persoana este tot pe cartela sim primeste credit bonus pentru ca a vorbit cu mine 200 min? Ca eu daca am vorbit mult cu cineva dupa cateva zile primesc credit bonus 2 euro sau 80 centi sau 75 centi!

2 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Daca tu esti pe cosmote si ea pe orange, da primeste.eu asa stiuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai primeste bonus numai daca are apeluri din retea diferita