| Anonimm30 a întrebat:

Eu am energia negativa, din cauza asta nu vorbesc oamenii cu mine?

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu inteleg la ce te referi cu exactitate. Ce presupune această energie negativă în cazul tău?

Atunci când te încarci cu energie negativă, te încarci cu stări de spirit negative, cum ar fi: frustrare, sentiment de inferioritate, invidie, nervozitate.
Antrenezi ceva din aceastea în alți oameni? Le faci să se simtă mai puțin bine?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai da... dar ce inseamna aceasta energie negativa? Ca nu esti sociabil? Atunci asta sa fie cauza? Ca nu te dai in vorba cu cineva? Ca nu te faci placut? Carisma?

Nu trebuie sa cauti o cauza pentru aceste lucruri, atunci cand tu te simti bine, esti fericita ca persoana, simti pace si bucurie, lucrurile incep sa capete un alt sens, si nu o sa te mai gandesti la aceste lucruri.

Indiferent ca cineva vorbeste sau nu cu tine, simte-te bine tu, ca persoana.

| Celcestietot a răspuns:

Se prea poate.

| andreeap08 a răspuns:

Are oarecum legatura si cu asta...