| Buble153 a întrebat:

Eu cant pop dar si folk pentru ca am spectacole de chitara. As vrea un nume de scena cool si nu neaparat sa aiba legatura cu numele meu adevarat, adica Miruna. Am nevoie de voiii :* :* :*

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

"Zighy".
" Marii ".
" Chucky ".
"Bulii ".
" Nicole".
"Apple".
"Saven Up ".

| Buble153 explică (pentru GeorgianaDiaconu):

Mda ar fi o idee Nicole dar este deja o fata cu acest nume...mersi mult:*

| GeorgianaDiaconu a răspuns (pentru Buble153):

Nu ai pentru ce! te pup :* :*!

| lairon a răspuns:

Daca e despre muntii spaima muntilor
muza brazilor muza din Carpati/(muntele cel mai apropiat de tine).
Spune orasul tau si sa iti faci cont youtube si sa mi-l dai sa ascult muzica ta ok?
nume mai sunt si nimfa muzicala si chitara fermecata

cam atat.

| Chocobunny a răspuns:

Yuna

| Buble153 explică:

Vreau cat mai multe raspunsuri ...multumesc tuturor