| Pamanteanul a întrebat:

Eu cred ca dacă nu bei coca cola sau alcool și nu mănânci shaorma femeile nu sunt nici ele asa dulci, femeile sunt bune când bei cola și alcool și chestii care dau dependenta, sau nu e asa? Dar daca bei lapte și mananci salata și ciorbe sanatoase, femeile au gust plictisitor de lapte și salata și ciorba? Nu se zice ca suntem ceea ce mancam?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai niste intrebari de tot râsul.

| Violleta2022 a răspuns:

Este doar o parere personala, fiindca esti micut de varsta si nu ai habar cat de multe alte lucruri intersante si sanatose sunt pe lumea asta, care nu se compara cu banala shaorma.

Accesul al internet este nelimitat si in afara de ciroba, lapte si salate, sunt milioane de mancaruri mult mai apetisante si mai sanatoase decat banala shaorma.

Apoi iubitul femeilor nu consta in ce manaci si bei tu, ci in "armele" pe care le vei folosii sa "vanezi" femeile.
Gandeste-te bine, mancand doar shaorma, coca cola si alcool nu ajungi decat un burtos nesanatos, probabil cu diabet si ciroza la ficat.

| Catrice a răspuns:

Femeile au gust nașpa indiferent de ce mănânci.

| Zuzu1991 a răspuns:

Hai sa inlocuim femeile cu rasa gnom din World of Warcraft
atunci da, imi plac gnomi prajiti cu bere

daaaaa, sunt rasist, URASC GNOMII, pentru ca sunt o chestie mica, pe care poti sa calci usor (cu un singur deget de la picior daca esti tauren), si Blizzard i-au facut sa poata sa te omoare angry

| Panamax a răspuns:

La ce intrebari tampite ai postat chiar nu are importanta ce crezi.
Esti doar un troll plictisitor.

| greyyhatt111 a răspuns:

Femeile au gust de ton la conserva