| Effyyyy a întrebat:

Cum scap de dependenta de coca-cola?: l

Răspuns Câştigător
| DejaVuDoc a răspuns:

Cu vointa, insa nu dintr-odata, bea din ce in ce mai putin, cumpara una de 0, 5l in fiecare zi timp de cateva saptamani si bea din ce in ce mai putine guri din ea, si restul da la un coleg sau ceva, zi ca nu mai bei, si asa o sa te lasi incet dar sigur, dar conteaza cel mai mult vointa, tu trebuie sa vrei sa te lasiwinking

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
daca tii la sanatatea ta, daca tii la bugetul buzunarului tau, vei realiza ca irosesti banii pe ceva ce dauneaza sanatatii.
O zi frumoasa sa aihappy

| darrio2007 a răspuns:

Nu mai cumpara.

| persseuss a răspuns:

Zici de maine ma las si gata.mai bine bea o cafeawinking_

| elenutza27 a răspuns:

La inceput incearca sa bei mai putin ca de obicei.Si sa bei din ce in ce mai putin.Iar mai tarziu, cand iti va vi pofta de cola incearca un pahar cu lapte.E mult mai sanatos

| GeoUzzy a răspuns:

Simplu...nu mai bea... sau inlocuieste-o cu altceva

| buzzerbeater99 a răspuns:

Si eu am baut Cola pana acum o luna si iti spun ca trebuie sa ai vointa puternica, si o sa vezi ca organismul nu o sa-ti mai ceara Cola sau alte sucuri