| Angelofdemon a întrebat:

Cum pot scapa de dependenta fata de coca-cola?

Răspuns Câştigător
| vladix2011 a răspuns:

Pai stiu este greu sa scapi.incepe sa elimini zaharul din alimentatie la inceput.Stiu e greu, abtina-te primele zile beand multa apa. Apoi, te vei obisnuii.Bafta! funda?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti scapa daca iti doresti asta cu adevarat, ambitie si multa voita sa ai si sa vezi ce usor te vei lasa[daca eu am reusit, poti reusi si tu]

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Trebuie sa ai vointa.
Primele zile, sa zicem saptamani iti va fi mai greu. Eu m-am lasat usor de coca-cola. Nu face deloc bine organismului, presupun ca stii happy. Ai sa vezi ca daca renunti si la un moment dat ai sa bei o gura de coca-cola o sa ti se para ciudat, pana si mirosul o sa-ti displaca.
*-*

| gabriela2201 a răspuns:

Poti scapa asa: http://www.rtv.net/......65233.html
Dupa ce citesti asta, doar apa o sa mai vrei sa bei:d

Răspuns utilizator avertizat
| dyckă a răspuns:

Nu ma-i cumpara inlocuiestel cu alta bautura racoritoare.
succes!

| duku43 a răspuns:

Ajunsesem la vreo 2-3 sticle de 2.5l pe zi da pe zi poti inerca sa il inlocuiesti cu alta bautura racoritoare pentru scurt timp si sa scoti zaharurile din alimentatia ta zilnica si dupa incearc sa bei numai apa... restul e vointa.
Succes!