| SkumpikaTha012 a întrebat:

Eu mi-am gasit iubitul pe Internet.Pentru el eu traiesc.I-am zis la mama de el si ea a zis ca ii escroc, ca ii vanator de fete etc.Dar nici nu il cunoaste.Si matusa mea si-a gasit sotul pe internet, el a fost in Anglia si ea in Romania.Si s-au intalnit aici si s-au maritat.Au si un copil acum si traiesc fericiti.La fel si al meu.Sta in Austria si as vrea sa il intalnesc. Daca doamne fereste mi-ar face rau as accepta totul pentru el.Il ador.Nu imi pasa.Eu vreau la el.Plus ca am neamuri acolo. Vreau sa merg, sa o conving sa ma lase.Dar nu e un baiat rau.Cum as putea sa o conving ca nu e asa? Cum as putea sa o conving sa ma lase? E viata mea, nu imi raspundeti cu de genul "nu poti" sau "e periculos".Cel mai bun raspuns-funda.

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Invita-l pe el aici. NU va sta la tine, desigur, ci la hotel (ii poti plati tu cazarea daca insisti). Il vor cunoaste si parintii tai. il vei cunoaste si tu, veti sta de vorba si va veti cunoaste cu adevarat. Disperarea de genul: as accepta totul pentru el, il va alunga din viata ta, nici un barbat nu isi doreste o femeie atat de disperata si de lipsita de personalitate, fiindca pur si simplu e neinteresanta sipare proasta.

| darrio2007 a răspuns:

Traiesti pentru el? V-ati intalnit vreodata fața in fața, ca sa iti poti da seama ce sentimente( daca are) are pentru tine? Asa ajung unele ca voi sa faca altceva prin tari straine, decat pentru ce au plecat. Nu spun ce.
Oricum, iti doresc sa fie asa cum visezi.

P.S. Sa faci nunta in Romania, sa putem veni si noi, astia de pe TPU.

| Drimmero a răspuns:

M-am oprit din citit de la 'Skumpika', restul vine de la sine ca miroase a trolling.

| Freya1 a răspuns:

Fi un pic mai realista.Nu te mai lua dupa nu stiu ce neam sau vecina.
In fond tu nici nu il cunosti vorbiti doar pe internet.A mai fost una ca tine ce umbla numai vanata si zicea "il iubesc si il iert ca a zis ca nu mai face" pana a ajuns la spital desfigurata sau la puf in Germania.
Fi serioasa si dezvoltati creierul. Vrei sa te vezi cu el foarte bine nu te tine nimeni dar ai rabdare ca nu dau turci.

| SkumpikaTha012 explică (pentru Freya1):

Cum adica "la puf"?

| Freya1 a răspuns (pentru SkumpikaTha012):

Prostitutie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Pentru el eu trăiesc"
rolling on the floor
Ce poate fi mai stupid decât să trăiești pentru o persoană...

| SkumpikaTha012 explică (pentru anonim_4396):

Da,pentru el eu traiesc.Nu mi-e deloc rusine sa spun asta.O spun cu drag

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkumpikaTha012):

Și eu o spun cu drag, trăiești degeaba.Sincer.
Bine,și cu scârbă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poți, e periculos

| SkumpikaTha012 explică (pentru anonim_4396):

Nu imi pasa. Poate si sa ma omoare daca vrea.Eu pentru el traiesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noroc ca Romania are femei frumoase, de vor sa plece de aici ca au vazut ele la TV ceva monden.

| Anusca152002 a răspuns:

Salut, eu ti-as da sfat sa il chemi tu la Romania ( nu la tine acasa ) si o sa vezi ce persoana este el si o sa-i faci cunostinta cu mama ta, ea o sa vada ce persoana e el si o sa-ti permina sa pleci. Si inca nu te baza ca masusa ta a facut cunostinta pe internet sau altcineva, toti sunt diferiti si diferite situati poate sa se primeasca. Bafta, sper ca te-am ajutat...