| PrincessConsuela a întrebat:

Eu, pe acest minunat site am descoperit foarte multe. M-a ajutat enorm sa scap de melancolie. Cand citesc intrebari de genul am consola nu stiu de care, sau procesor cu nu stiu c minuni sau alte d-astea sau citesc raspunsuri precum" Un medic austriac mi-a spus ca excrementul de gaina e foarte bun pentru afoni. Mi-a zis sa il mananc cu dulceata... face minuni" mi se inveseleste ziua. Ori rad ca habar am despre ce e vorba, imi ales cand apar d-aia cu cine stie ce site-uri si eu nu am mai auzit de ele, ori se injura indirect(sa nu ramana fara cont) ca cutare a zis de teme sau altele, ori ca vad p altii cu zeci de mii de funde ca atunci cand dau in jos nu se mai termina, laughingrolling on the floor. Sa nu uitam si de anunturi. Nici alea nu sunte rele. Daca ati dat si voi peste intrebari sau raspunsuri de la care ati ras de nu ati mai putut le astept aici. Cea de la care rad toata ziua si poate si noaptea in somn primeste funda. Nu stiu de ce, dar parca ii si vad pe unii ca dau >copy-paste la intrebarea mea.

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Lasa ca rad si alti useri de intrebari sau raspunsuri "inteligente", si dau raspunsuri conforme fara sa aiba pretentii de copy/paste!

| RMihai a răspuns:

Chiar ce vroiam sa si fac, sa dau copy-paste laughingde mult ma gandeam si eu sa scriu o scrisoare de asta referitoate la aceasta comunitate virtuala dar cand am ajuns la sfarsit ...foarte bine zici tu, dar cine sta sa aleaga mii de intrebari la fiecare ora, fie ele stupide anunturi sau melodii necunoscute este cica un robotel care le citeste automat, nu ramane de facut decat sa scotocim noi dupa intrebarile bune la care sa raspundem, hai noroc

| mmeee79 a răspuns:

Ai dreptate. te sustin!laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si totusi... bine ai venit in familia TPU. Asa e la noihee hee.

xoxo, didi