| deyu121 a întrebat:

Eu si prietena cea mai buna ne-am cumparat jurnal cu cheita. Oare sa ni-l aratam una alteia cele mai mari secrete ale mele? Nu am incredere

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeea161999 a răspuns:

Nu face aceasta greseala, daca o sa va certati rau o sa spuna tot! Oricat de "buna prietena" iti este. Am facut greseala asta si acum regret..Mai bine pastreaza pentru tine dacat sa fi dezamagita. Ori cum nu exista prieteni, doar cunostinte. Funda?

11 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Eu n-am incredere in mine, dar in altul. stai pe fundul tau! ce e al tau trebuie sa ramana al tau. intr-o clipa de nebunie va certati si ea spune tot despre tine. ce faci atunci?

| Pricked a răspuns:

"nu am încredere", se pare că deja ştiai că răspunsule e nu.

| zurick a răspuns:

Oricum n-are sens să vă certați pentru niște secrete, dacă se pot numi așa.Decizia este a ta îi arăți sau nu, dacă-i prietena ta îți va dovedi dacă nu pa pa...
PS.Chiar crezi că ai nevoie de unul?
Baftă!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Jurnal cu cheita pentru pizdulice de 11 ani.Arunca-l sau foloseste-l drept caiet unde-ti faci temele.
Nu vad ce secrete ai putea sa ai tu cu exceptia faptului "Azi mi-a venit ciclul prima oara,X nu ma mai place,Y vrea sa facem sex,Z s-a certat cu mine". Parca vad ca e un jurnal din ala roz plin cu greseli gramaticale.
Eu daca as fi prietena ta, ti l-as lua, as face xeroxuri dupa el si l-as arata tuturor, doar ca sa rada de tine.
Pe viitor, nu-ti arata secretele sau probleme.Nu se stie niciodata cand vei da de cineva ca mine, care se bucura de fiecare problema pe care o au celilati, oricat de mica ar fi.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey. happy
Nu, in nici un caz! Chiar si cea mai buna prietena te va trada intr-o zi. Da' uite asta e decizia ta.
Bafta! happy

| LiimeXdx a răspuns:

Heii. Pai depinde de secretele respective..Insa ar trebui sa fi sincera cu ea. Daca va certati si ea incepe, spune-i ca pana la urma si ea are diferite secrete pe care nu ti le zice sau ca i-ai zis pentru ca ai vrut sa fii sincera cu ea, pentru ca o consideri o prietena adevarata!

| Claustx a răspuns:

Daca nu ai incredere in ea banuies ca nu iti e asa o buna prietena cat sa tina un secret. Cred ca ar trebui sa i le arati doar daca nu sunt asa de importante.

| xxNoLovexx a răspuns:

Daca nu ai incredere nu obligatoriu. faci cum simti tu. happy Daca nu ai incredere inseamna ca te-a mai dezamagit inainte. ceea ce dovedeste ca nu iti este asa o prietena buna.