| DAAAAAAAAAA a întrebat:

Ce faci cand afara e o caldura de mori? si cand si in casa iti e cald?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afara ori suporti, ori stai in casa
dar in casa n-ai de ales trebuie sa te protejezi. SFAT:
pune in mijlocul camerei un lighea cu bidoane de apa ingetata(de la congelator) ar trebui sa mearga la mine merge
te mai poti "unge" cu cuburi de gheata
Bafta sa nu te topesti!

9 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Iti dai drumul la un ventilator in mijlocul camerei si stai cu picioarele in sus pe perete ascultand muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1: Cumperi un frigider 2mX1m; ii scoti toate rafturile si te bagi in el; iti faci o gaura in fata si te si poti uita la televizor intre timp.
2: Cumperi 20 de congelatoare industriale; le umpli cu apa, astepti sa inghete si apoi dupa ce scoti cuburile gigantice de acolo, le transporti pe toate intr-o piscina medie pusa in casa.Maruntesti cuburile cu o ranga in cubulete mai mici si apoi te bagi in piscina.
3: Legi 4 rachete de naveta spatiala de casa, calculezi coordonatele si apoi ti-o lansezi pana in Himalaya
Saaaaau poti doar sa-ti iei un aparat de aer conditionat...

| DAAAAAAAAAA explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))))))))) cu siguranta asta am sa fac multumesc de raspuns laughing rolling on the floor)

| ombladon a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai uitat ca daca urmezi punctele 1, 2 si 3 faci hipotermie iar dupa aia trebuie sa faci punctul 4...

| adrew a răspuns:

Bei o bere rece

| Heatrpink a răspuns:

Iti iei o prietena si va stropiti cu apa!