| anonim_4396 a întrebat:

Eu vreau sa`mi cumpar ceva haine de una singura(adica din banii mei). Mentionez ca am 12 ani tongue As vrea sa economisesc, ce ar trebui sa fac?
FUnda cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| Anonima_5812 a răspuns:

Stiii tu... m-ai primesti din cand in cand de ziua ta, de la colindat si banii de buzunar de la parinti pentru scoala. Dar oricum daca inveti bine si esti cuminte primesti si alocatiabatting eyelashes.
Nu e foarte greu, dar nici nu trebuie s-ai dai pe orice prostii...