| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Exista loialitate la extrovertiti?

21 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

De ce nu?

Răspuns utilizator avertizat
| danbnz a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Gresesti cand ii bagi pe toti in aceiasi oala.

Răspuns utilizator avertizat
| shu7e a răspuns:

Cu siguranta. Doar ca ai putea avea surpriza ca loialitate sa insemne diferit pentru unii sau altii.

| Dalmore a răspuns:

Extrovertit e doar o persoana care prefera sa fie in mijlocul oamenilor, sa socializeze, nu stiu ce crezi tu ca inseamna extrovertit de aberezi asa pe aici.

Răspuns utilizator avertizat
| Dalmore a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Cum rănesc? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Dalmore a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Omule, sunt cea mai sensibilă și empatică, am avut multe depresii la viața mea rolling on the floor asta nu înseamnă că extrovertiții sunt de vină cu ceva. Nu mai da vina pe alții pentru hipersensibilitatea ta. Mie nu mi-au făcut niciun rău extrovertiții și sunt destul de introvertită

Răspuns utilizator avertizat
| Dalmore a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Știi cum se zice, oamenii sunt oglinda ta.

Răspuns utilizator avertizat
| ScriitoareaDepresivă a răspuns:

Loialitatea nu există nici la extrovertiți, nici la introvertiți. Oamenii nu pot fi loiali unii altora, oamenii obișnuiesc să trădeze chiar și atunci când iubesc.

| CleanHeart a răspuns:

Bineinteles, loialitatea o poate avea si un extrovertit si un introvertit, asa cum un introvertit poate calca pe ea si celalalt poate, ea nu are de a face cu tipul de om.

| Celcestietot a răspuns:

Cred că există și la ei.

| Frank51 a răspuns:

Normal ca exista, asa cum exista oameni introvertiti neloiali.

| RoCkKiD a răspuns:

Stii cum ar zice Caragiale.

"Logica ta este admirabilă, e sublimă, putem zice, dar lipseşte cu desăvârşire"

| Dismally a răspuns (pentru ScriitoareaDepresivă):

Ba exista sigur si la unii si la altii, doar ca este destul de greu de gasit o astfel de persoana.

| RAY a răspuns:

Natura umana este tradatoare,ipocrita,vicleana,mincinoasa,prefacuta, egoista, nu are legatura cu extrovertiti, pur simplu a crede in cineva este o credinta nu o stiinta, daca crezi accepti si faptul ca te amagesti, totul are un risc in viata mann, crezi in tarfa aia ea te inseala apoi suferi dupa ea, cine e de vina tu sau ea

| TheWolfOficial1 a răspuns:

Cu siguranta. Depinde de persoana. O persoana extrovertita nu e o persoana care pentru ca ii e usor sa isi faca prieteni etc ii schimba ca pe sosete. As zice ca vad de unde ti-a venit intrebarea, dar ce stiu eu? sunt oameni si oameni. Te asigur ca sunt si extroveriti loiali happy