| 6Radu5 a întrebat:

Exista o arma cu proiectil pe care sa o pot face legal?
Arme de foc, arme pe aer comprimat, tot felul'de arme!
Exista una care sa se poata faca legal?

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Mereu mi-am dorit un aka 47 (

| 6Radu5 explică (pentru 1997onur):

Si eu frate

| 1997onur a răspuns (pentru 6Radu5):

Asta e ne mulțumim ca putem visa macar

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Orice arma este interzis de lege, pana si cutitul de vanatoare este interzis sa-l detii daca nu esti vanator! deci stai calm daca vrei sa ai probleme... laughing

| 6Radu5 explică (pentru lpavel):

Am vrut si eu sa- mi fac o pusca pe aer comprimat dar daca nu este legal renunt la aceasta dorinta!

| lpavel a răspuns (pentru 6Radu5):

Nu ca m-ar interesa prea tare acea funda dar totusi e de tot rasul, eu iti spun ce e bine, ala te ia in ras iar tu ii dai funda? laughing

| 6Radu5 explică (pentru lpavel):

Omu m-a amuzat cu aka u, data vitoare voi da funda cu mai multa grija.