| mirunaalina a întrebat:

Exista posibilitatea de a face in asa fel incat sa nu mai vezi noutati/postari ale unei persoane pe Facebook? Cum se face asta?(adica fara sa-l scoti din agenda de prieteni)

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Intri in profilul respectiv si debifezi functia "Urmareste".
Nu înseamnă ca o vei șterge de la prieteni, ci doar ca nu-i mai urmaresti activitatea. Ea/ el nu va afla, don't worry! happy
Tot la fel, trebuie să procedezi si cu grupurile, daca esti sătulă să mai primesti notificari cand X a postat in grupul XYZ...

| SG1995 a răspuns:

Poți da Block, unfriend sau unfollow.