| Fercal_Gigi_Si_Andreea_1980 a întrebat:

Există un viitor între un băiat de 20 de ani și fata de 31 având și copil?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu prea. Aia la 31 de ani e deja femeie in toata regula.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca exista un viitor intre un copil si o femeie matura...
Posibil o relatie temporara, bazata pe sex (pana se satura si adolescentul de sex gratis) si apoi dispare, ca doar nu se va lega la cap cu una "batrana" care are si copil mic de crescut.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă el e dispus la 20 ani să își asume așa o responsabilitate cu maturitate și e capabil să întrețină un copil exista viitor...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Ea o să aibă astfel 2 copii.

| VoidEternal a răspuns:

N-ar fi o relație cu șanse mari de reușită. Statistic vorbind.

| gemeni6226 a răspuns:

Daca baiatul de 20 de ani are rabdare sa asculte fata de 31 de ani cand vine acasa obosita de la servici, daca are rabdare s-o ascute cand are probleme de orice fel si stie s-o imbarbateze, daca stie sa fie mereu acolo cand ea da de greu atunci da.In caz contrar nu, caci orice femeie pe termen lung de un astfel de barbat are nevoie caci atractia fizica nu e suficienta pentru o relatie pe termen lung indiferent ce varsta ar avea partenerii.