| Sarah333444348837dkcnsjxn a întrebat:

Hei!
Credeți că există prietenie între băiat și fată?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Desigur că da, dar nu profundă

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista.

Eu sunt bun prieten cu 2 colege de munca.

| VoidEternal a răspuns:

Atata timp cat nu petrec prea mult timp impreuna, doar ei 2, se poate.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu

| gemeni6226 a răspuns:

Daca nu e atractie intre cei doi atunci poate fi, dar acolo unde unul dintre ei simte atractie s-a zis cu prietenia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Evident că da. De ce nu ar exista?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu sunt atrași unul de celălalt în mod sexual sau amoros, atunci da.

| Miruna333 a răspuns:

Da, exista

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Nu știu eu nu am prietene fete și nici nu-mi fac. Alți dacă au și vor sa aiba sa fie sănătoși eu nu am nimic în potriva lor ca au prieteni băieți și pritenete fete treaba lor prieteni lor.