| kayura a întrebat:

Exista viata pe Marte(intrebare de la tata)?

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

E singura planeta care ar fi gazduit viata si, care ar putea s-o faca inca. Cel mai mare vulcan de pe marte, pare a avea scurgeri de lava sub scoarta. Lava ar topi gheata si, unde este apa se presupune c-ar fi viata. Cum este cea mai studiata planeta din sistem, cred ca-n cateva sute de ani vom afla raspunsul. Nimeni nu are dovezi c-ar exista viata extraterestra.

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu stii bancul ala, cica Bush de cand a descoperit viata in Romania, s-a gandit ca poate fi si pe Marte laughing

| hândel a răspuns:

Sa nu uit! Gasesti pe utube o groaza de documentare. Scrie: Life on Mars si... vizionare placuta.

| Ben. a răspuns:

Se presupune ca da.

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Du-te pana acolo sa vezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da (raspuns de la mama)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU sunt sigur...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred..

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesorul meu de geografie spunea ca nu, iar eu sunt de acord cu el. Daca ar fi existat viata, probabil ca toata lumea ar fi stiut si jumatate din populatia Terrei s-ar fi mutat acolo.