| AlexandruSC a întrebat:

Există vreo metodă prin care pot afla cine îmi pune întrebările de pe tellonym? Si dacă da, cum?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil adminul platformei respective.

| Catrice a răspuns:

Da,suni un hecăr.
(ofer servicii de hacking cal.I, satisfacție garantată, preț de pornire servicii - 500€)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. De aia se numeste tell onym. Tell + anonym. Spune cu anonim in traducere.

| MValentin a răspuns:

Din pacate nu, doar sa vezi daca cei pe care ii suspecti sunt on in acel moment cand primesti tellul

| Visătorul_Daniel_1991 a răspuns:

Nu. Dar daca nu respecta niste reguli trebuie sa fie posibil sa ii rapprtezi activitatea

| Cani223 a răspuns:

Din câte știu eu nu exista