| xDxDxDxDxD a întrebat:

Exista vreo posibilitate sa incarc o melodie pe un site iar apoi sa intru pe acel site de pe telefon sa descarc melodia, fara probleme?
Melodia e modificata de mine asa ca nu o pot descarca direct de pe telefon.

Răspuns Câştigător
| neca a răspuns:

Atunci incearca sa iti faci cont pe 4shere
confirmati acontu
dupa ce l-ai comfirmat du-te la profilu tau
uplodeaza fisieru
intra pe tel
cauta pe googal 4shere
logeazate
intra iar la profilu tau
si o sa ai acol fisele pe care leai uplodat de pe comp, vor avea o sagata mica verde langa ele, dai pe ea dai downlode si ar trebui sa inceapa sa o descarce

| xDxDxDxDxD explică (pentru neca):

Multumesc mult! ^_^

5 răspunsuri:
| neca a răspuns:

Fa-ti cont pe soundcloud, uplodeaza melodia, descarca aplicatia SoundCloud Downloader & Player si de aici cred ca te descurci

| xDxDxDxDxD explică (pentru neca):

Aplicatia sa o descarc pe telefon?

| neca a răspuns (pentru xDxDxDxDxD):

Da

| xDxDxDxDxD explică (pentru neca):

Nu imi permite sa descarc aplicatia sad