| Dizzydizz a întrebat:

Exista vreun cablu pentru a vedea filmele dupa laptop direct pe televizor?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Da, există, numai că acel televizor trebuie să fie digital ( de exemplu : plasme, LCD - uri, LED - uri etc. )
Dacă ai nevoie de detalii îţi stau la dispoziţie.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Amphitrite a răspuns:

Da... exista eu am respectivul, il primesti direct dupa ce ai cumparat LCD...LCD-ul este un fel de televizor cu ecran mare dar numai ca mai cum sa spun "Inteligent".

| cosminbacau a răspuns:

Depinde de ce mufe ai la ambele. Cel mai bun este HDMI, pentru ca transfera atat video cat si audio. Dar le ai?