| Chirvase_Petrica_1973 a întrebat:

Cum pot vedea filmele le la P. S. la TV ce cablu trebuie cumpar televizor cu tub, nu am LSD

1 răspuns:
| Dubaster a răspuns:

P.S. - Parametric Stereo este o caracteristică şi un tip de obiect Audio definite şi utilizate în MPEG-4 Part 3 (MPEG-4 audio) pentru a spori eficienţa în lătime de bandă scăzută. In fine sa punem P.C. in loc de P.S. si sa revin la subiect :) Iti trebuie un VGA to S-Video / RCA Adaptor.
S-ar putea totusi sa ai probleme in ceea ce priveste calitatea imaginii. In cazul in care gasesti asa ceva in magazilene noastre
http://www.conectica.ro/......rt_2M.html ar fi mai bun!
O zi faina!