| sparlu a întrebat:

Extraterestrii au aterizat pe Pamanant, din fericire sunt pasnici. Cati dintre voi ati mai crede in asa numitul "Dumnezeu"? Mai ales cand aveti deja un extraterestru ca drept dovada ca nu suntem singuri in acest univers/spatiu.

Răspuns Câştigător
| floryn_6540 a răspuns:

Daca nu suntem singuri in univers asta nu inseamna ca nu exista Dumnezeu.

4 răspunsuri:
| lo a răspuns:

Sunt cateva referinte si in Biblie despre Ozn si existenta extraterestrilor...Asa ca cine nu ar crede in Dumnezeu pentru simplu fapt ca nu suntem singuri, nici pe pamant nu suntem singuri in ultima perioada s-au tot descoperit tto felul de vietati Mai mute detalii aici:http://lyrica-rosalyn.blogspot.com/......ctive.html Si cateva video.uri http://lyrica-rosalyn.blogspot.com/2011/05/fiinte.html

Răspuns utilizator avertizat
| MaDuulicii a răspuns:

Cum adica asa numitul Dumnezeu?waiting tu nu gandesti sau chiar nu sti cine esti si de unde provii? mai du-te si tu la bisericaoh go onsi ce daca exista si alte fiinte in univers. Dumnezeu le-a creat si pe aleaoh go on ca sa vada daca exista oameni faa minte asa ca tineoh go onangry

| VBC7 a răspuns:

Dumnezeu a creat tot de la Extratereștrii si oameni la bacterii microscopice