| OctavianDanielMaria a întrebat:

Daca v-ati inalni cu un extraterestru, tot in Dumnezeu ati crede? rolling on the floor

9 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Absolut, Biblia ESTE plina de extraterestri doar ca pentru unii este greu cu intelegerea. rolling on the floor

| RAY a răspuns:

Dumnezeu poate fi insati fiinta aia, adica o fiinta care sa fie mult mai complexa ca omul

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Steregoi

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Dumnezeu stie

| DeyCj a răspuns:

Nu.N-aș crede în nici unul, că ambii îs de domeniul SF-ului(mai ales cum ș-il închipuie oamenii)

| Hammurabi a răspuns:

Nu, aș crede în extraterestru. rolling on the floor
Ce legătură are credința cu extratereștrii?
Se mai îndoiește cineva că nu suntem singurele ființe inteligente în universul ăsta?

| AlexDarius3 a răspuns:

Da. Cinestie, poate e un apostol extraterestrul ala.