| Lleahh a întrebat:

Fara ce nu ai putea trai?

Răspuns Câştigător
| Raniaa a răspuns:

Aer. Iubire.

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Iubire" suna prea melodramatic, nu? N-as putea trai fara sa fiu multumita de mine.

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu suna,, melodramatic", suna subiectiv. Si multumirea de sine e tot o forma de iubire.
On topic, fara iubire.

| RAY a răspuns:

Fara mancare,aer,apa,sanatate,iubire, socializare, simtul umorului, internet, muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru m1dn1gh7):

Mda.Intr-un fel.Prefer sa o asociez cu încrederea in sine.

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot din iubire izvoraste si increderea. big grin Love is in the air! Enjoy it!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru m1dn1gh7):

Https://www.google.ro/......ps?/search

| NoobCaNoob a răspuns:

Bani,zii libere de la scoala, jocuri video

| drutzix a răspuns:

Organe, aer, mancare, apa laughing
Lasand gluma la o parte, nu am nimic de care sa fiu super atasat la momentul actual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara timp doar pentru mine.

| munteanuionvictor a răspuns:

Aer, apă, mâncare, haine, adăpost.

Răspuns utilizator avertizat
| Victor453 a răspuns:

Eu nu vreau sa numar toti factorii ce contribuie la viata omului (apa, mincare etc.), deoarece aceasta si asa este clar! Dar probabil, nas putea trai fara muzica, iubire, comunicare etc

| CleanHeart a răspuns:

Aer,persoanele importante.