| Lleahh a întrebat:

Fara ce nu ai putea trai?

Răspuns Câştigător
| Raniaa a răspuns:

Aer. Iubire.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fara mancare,aer,apa,sanatate,iubire, socializare, simtul umorului, internet, muzica

| CleanHeart a răspuns:

Aer,persoanele importante.

| drutzix a răspuns:

Organe, aer, mancare, apa laughing
Lasand gluma la o parte, nu am nimic de care sa fiu super atasat la momentul actual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Iubire" suna prea melodramatic, nu? N-as putea trai fara sa fiu multumita de mine.

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu suna,, melodramatic", suna subiectiv. Si multumirea de sine e tot o forma de iubire.
On topic, fara iubire.

| anonim_4396 a răspuns (pentru m1dn1gh7):

Mda.Intr-un fel.Prefer sa o asociez cu încrederea in sine.

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot din iubire izvoraste si increderea. big grin Love is in the air! Enjoy it!

| anonim_4396 a răspuns (pentru m1dn1gh7):

Https://www.google.ro/......ps?/search

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara timp doar pentru mine.

| munteanuionvictor a răspuns:

Aer, apă, mâncare, haine, adăpost.

| Victor453 a răspuns:

Eu nu vreau sa numar toti factorii ce contribuie la viata omului (apa, mincare etc.), deoarece aceasta si asa este clar! Dar probabil, nas putea trai fara muzica, iubire, comunicare etc

Răspuns utilizator avertizat
| NoobCaNoob a răspuns:

Bani,zii libere de la scoala, jocuri video