| Aѕнℓєу♥ a întrebat:

Faza cu "faţa de cateluş puppy dog eyes" nu merje X-(.
Am incercat'o de 100 de ori, n-a mers.
Vreau blugi Bershka dar parinti mei zic ca parca ai un kg de ktt la fund laughing
au zis ca asta nu cont dar ei nu prea vor ca se vor trezi cu o panarama acasa de blugi.
Ma ENERVEAZA cand spun asta. Ce sa fac?
Fundiiiiiiiiiiiiii

2 răspunsuri:
| Turquoise a răspuns:

Si eu care credeam ca mama e singura care face asa straight face ori iti iei tu si cand se trezesc cu ei se conformeazalaughingsau te milogesti si tu ca sunt la moda, ca nu poti trai fara eilaughing eventual fa si ceva gen sa'i ajuti la treaba prin casa, medii mari thinking sau sa iti strangi singura banii pentru ei. poate asta ii impresioneaza laughing

| Bya` a răspuns:

Depinde cu cine te intelegi tu mai binee`thinking
Eu de exemplu cu mamalove struck
Adica eu am convins. o greuu dathinking A mers:X
Tot ma uitam la blugi vedea fetele ca poarta si am probat si vreo doua perechi cu pretextul "hai mamiiiiiiibatting eyelashes) sa vad doar cum imi vin"
si nu stiu cumthinking
Am connvins-o iar2 zile mai tarziu mi. a luat blugii ma rog mi.am luat cu banii ei chatterbox si acum chiar ii plachappy
Sper sa te fi ajutat
Pupici