| MojooJoj0 a întrebat:

Fericit sau roman? Ce parere aveti despre ce s-a intamplat zilele astea in Romania? Credeti ca e posibil sa inceapa o revolutie? V-ar parea rau sau bine? Mie mi-ar place! Ar trebui sa se schimbe ceva, ccumva!

Răspuns Câştigător
| sylar2007 a răspuns:

Ar fi foarte bine daca ar incepe o revolutie pentru ca asa i-am trezi pe parlamentari si in special pe chior si pitic.problema e ca foarte multi oameni sunt lasatori sau lasi.foarte multi spun,,de ce sa ies oricum nu se va schimba nimic''sau gasesc fel de fel de pretexte, negandindu-se ca, chiar daca nu s-ar rezolva nimic cu o revolutie macar ar sti ca au facut ceva si nu au stat indiferenti.M-am simtit bine cand am vazut ca oameni ies in strada dar in acelasi timp am fost dezamagit.au iesit 12000 de oameni in toata tara cand noi aveam 22 mil oameni.toti au fost cumva afectati de masurile luate dar majoritatea prefera sa rabde pentru ca sunt lasi

| MojooJoj0 explică (pentru sylar2007):

Ar trebuie sa fie si la noi asasinate...big grin

| sylar2007 a răspuns (pentru MojooJoj0):

Eh nici chiar asa, ar trebui sa se confiste toate averile care nu pot fi explicate, si bagati la puscarie.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roman,fericit in nici un caz.Trebuie dati jos acum, altfel ne vor sufoca definitiv.Numai bine.