| pintexim a întrebat:

Este adevarat ca daca porti sutien ti se lasa sanii?

Răspuns Câştigător
| Pikuu a răspuns:

Da, este adevarat deoarece muschii"de invata lenesi" sa atunci cand nu vei mai purta muschii nu vor mai fii asa de puternici si ti se vor lasa sanii. Asta nu inseamna ca nu poti purta si tu. de 2 ori pe saptamana. sa nu porti in fiecare zi si mai ale sa nu porti noaptea! nici macar bustiera!

| Estera123 a răspuns (pentru Pikuu):

Si cand nu porti sutien, muschii nu se intind de la greutatea lor? Asta insemnand ca se lasa sanii? Cum ai da-o tot nu e bine.
Si hai sa luam cazul bunicelor noastre. Ele nu purtau sutien in general pentru ca d-abia se inventase si nici nu aveau ele bani pentru sutien. Spune-mi 10 persoane de peste 50-60 de ani care sa nu aiba sanii lasati. Cel mai bine e sa raspunda un doctor.

4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Nu este adevarat

e o tampenie debitata de baietii care NU VOR sa purtati nimic, ca sa aiba ce admira in pauze.

| janvaljan a răspuns:

Baa... din contra sutienul se foloseste pentru a sustine sanii...

| soul2soull a răspuns:

Este o porcarie.
sunt recomandati cand sunt mari sanii sutienul preluand din greutatea lor