| Kitty77 a întrebat:

Fetelee, HELP... mie nu mi-a venit inca menstruatia, dar cam de un an imi mai curge din cand in cand un lichid alb.In fine... De o saptamana imi curge ceva rosu inchis spere maro. Oare ce este? Va rog mult sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este un semn că o să vină și menstra cât de curând, într-o lună, două.
Notează-ți data când ai avut prima zi de scurgere maronie până la următoarea pentru a purta un tamponel la tine, preventiv. De regulă ea revine la 28 de zile calendaristice!
Pa, pa.