| Mihaelaa212228 a întrebat:

Fetelor ati folosit tratamentul cu keratina? Este folositor parului?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Da, am folosit. E foarte util si chiar da rezultate, insa trebuie sa il aplici regulat, nu doar o data pe luna, iar dupa sa ai pretentii la nise rezultate spectaculoase. Iti recomand sa il folosesti o data pe saptamana, daca vrei o reparare in profunzime, volum si hidratare.

4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Ngrijirea părului, presupune o conduită specială. Părul are tendința să se usuce, să devină inexpresiv și fragil, mai ales, când este vopsit și uscat des.

Tratamentul cu Keratina este solutia care indreapta natural parul, este cea mai buna pentru regenerarea intensa a parului distrus fara substante chimice. Acest tratament transforma parul deteriorat in par sanatos, protejeaza si trateaza parul intr-un mod cu totul special pentru orice perioada de timp. Keratina protejeaza parul de efectele nocive ale soarelui, feonului, placii, vopsirii repetate, decolorarii si coafatului zilnic. Tratamentul hidrateaza, hraneste si restructureaza parul, si ii reda acestuia un volum, stralucire si flexibilitate.

| Mihaelaa212228 explică (pentru vocea):

Multumesc frumos, insa raspunsul tau este copiat dupa net. asa am citit si eu, dar vreau raspunsul unei fete care a incercat acest tratament cu keratina!
Multumesc