| inna a întrebat:

Fetelor ati stat cu baieti mai mici ca voi? Cat a fost diferenta dintre voi?hee hee.

9 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Eu sunt baiat.
Eu sincer, nu prea am vazut ca fetele sa fie cu baieti mai mici decat ele. Am vazut ffff rar.
Unele fete zic ca baietii mai zici sunt imaturi si comportamentul lor este copilaros.
Nu toti baietii sunt asa.winking

| BUBULINA a răspuns:

Da am stat cu 2 mai mici de cat mie
dar diferenta era de un an jumate tongue

| thehope a răspuns:

Fostul meu prieten era mai mic decat mine, si probabil m-a atras prin maturitatea de care dadea dovada, in ciuda varstei... diferenta... un an si jumatate.

| mihaa a răspuns:

Am avut un iubit in liceu, eu eram in clasa 12, el clasa 9 a fost ok de ce? era pustii, era foarte haios, mai copilandru

| Dianna a răspuns:

Nu. dar cred ca e foarte tare. day dreaming love struck! mie una mi-ar place.sunt altfel.parca te intelegi altfel cu unu mai mic.happy

| mcrenma a răspuns:

Da. Si sunt si acum cu respectivul. E cu un an mai mic ca mine. Si nu e nimic rau. Daca persoanele se iubesc nu conteaza niciodata varsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, relatiile merg foarte bine, sunt usor naivi dar asa sunt toata viata nu numai in adolescenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Sunt in clasa aXIIa si am cunoscut un boboc frumos. blushing Am stat cu el, si imi place de el, ne intelegem chiar bine doar ca nu pot trece peste principiul ca fata trebuie sa fie mai mica decat baiatul. Cu timpul sper sa ma obisnuiesclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca as umbla cu un baiat mai mare decat mine cu 4-5 ani deoarece eu consider ca cei mici sunt copilarosi.Adica fetele sunt mai mature decat baietii de varsta lor cu 4-5 ani.Ganditi-va cum ar fi relatia mea cu un baiat mai mic!