| xbugs a întrebat:

Care este diferenta dintre exercitii pebtru abdomen la fete si la baieti. Adica daca un baiat face exercitii pentru abdomen, exercitii recomandate fetelor, ce pateste sau care e marea diferenta.

4 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

O sa ti spun avantajul exercitiilor pentru abdomen si singurul avantaj:
-o sa te trezesti cu o durere de spate
Vrei patratele? alea se fac in bucatarie si cu cardio nu in sala

| dani2404 a răspuns:

Diferenta este ca masa musculara a barbatilor este mult mai dezvoltata ca cea a femeilor, deci nu vrei avea aceleasi rezultate, si cum zice lothar, o sa ai durere de spate.

| GGTomi a răspuns (pentru dani2404):

Nu scrie nicaieri ca masa barbatilor este mult mai dezvoltata, depinde de stilul tau de viata. Durere de spate? De unde pana unde durere de spate, cum a-ti ajuns la concluzia asta?

| Voidwithin a răspuns (pentru GGTomi):

Barbatii dezvolta muschii mult mai usor decat femeile asta o stie toata lumea.
Cauza majora este testosteronul.