| RAY a întrebat:

Fetelor/baieti voi prmiti multe mesaje pe TPU de la necunoscuti care nu au legatura cu vreo intrebare care o puneti? sunt curios profilurile cu poze primesc mai multe mesaje decat cele fara poza?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Ray,am trait si eu ce ai trait si tu, degeaba te ascunzi dupa deget, iubirea o fi ea incredibil de frumoasa, da e a dracului de dureroasa, o suferinta cumplita!

115 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu primesc, indiferent daca as avea poza sau nu.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Deloc,serios? nici o mandruta nu isi trimite mesaje, felicitari?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Tu primesti felicitarilaughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici macar atat!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Hai, măi! laughing)

| Drimmero a răspuns:

Nu,poate au senzatia ele ca sunt de neabordat, habar nu am.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Sunt bolovane man nu isi vad sufletul, eu spun ca ai un suflet bun

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Eu sa am suflet bun? asa ma vezi tu pe mine?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Suflet bun ma refer ca esti un baiat ok

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Hai merci, Ray, dar de ce consideri asta?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Sper ca nu ma insel, pai ai un limbaj civilizat, comportament civilizat, nu jignesti, nu vorbesti urat, te implici si tu si pe TPU cum poti

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Daca arsenal e baiat ok, eu cum mai sunt? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu imi place sa ma afirm prin ceva anume de obicei, imi place sa imi vad de treaba mea si sa fiu respectuos,, ofer respect doar celor care merita si ma comport civilizat doar cu cine merita, asta e firea mea.
Si tu esti un baiat ok, Ray!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti o pramatie!

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Baieti nu sunt gay sa ma atrageti fizic, va apreciez ca nu jigniti, nu vorbiti urat, amandoi sunteti ok

| RAY explică (pentru Drimmero):

Danke mann

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Respectos pe dracu. De aia ne injuram ca tiganii cand faceam misto de Leo ca e gay rolling on the floor). Prefacutu/le, macar eu arat cum sunt adevarat, nu ma prefac.
Ps. Sa imi zici ceva ce nu stiu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Grazie, grazie.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am injurat niciodata pe site-ul asta, nu stiu unde m-ai vazut tu ca ma cert sau ca injur, ca mai glumesc si fac misto de cate unul e alta treaba...

Parca de Ronaldo era vorba, dar acum 1 an, nu mai stiu exact.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

E la moda pe TPU sa aveti memorie la fel de mare ca inaltimea laughing. Eu am inceput sa fac misto de Leo si dupa abia de ROnaldo.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

?

Mi s-a luat de fotbalul asta, numai necazuri imi da sportul asta,, le aveam pe ale mele, acum dau de tine si imi zici iar de Ronaldo si de Messi.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

De asemenea, de asemenea

| RAY explică (pentru Drimmero):

Tu ai un trandafir ai grija sa nu se ofeleasca si sal uzi mereu cu blandete

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Te-ai gasit cui sa-i zici sa aiba grija de flori, eu nu-mi port mie de grija si sa ajung sa port de grija altei fiinte?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu gandi rational si emotional

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Sa gandesc emotional? Adica sa las ratiunea acum si sa ma ghidez dupa sentimente? Si daca o duc intr-un drum gresit?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Cateodata e drumul bun, eu imi amintesc dupa ce m-am despartit de iubita mea care era la 900 de km de distanta fata de mine, ca nu aveam curajul sa merg la ea, ca gandeam rational, poate daca ma lasam dus de val eram cu ea, dupa 3 luni de chin, suferinta am dat vina pe ea ca ea e de vina pentru tot, a fost prima iubire

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Uneori te admir mega mult!

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ray,, despre ce dragoste tot vorbesti tu acolo?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Despre prima mea iubire man

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Ma bucur sa citesc asta find in fz

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Meriti bătaie din când în când laughing
kiss

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Haaaaaaa stiu asta

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ai avut o relatie cu nabadai )))

| RAY explică (pentru Drimmero):

Da,am scris povestea pe un site, deci la inceput ea mi-a dat mesaj cu te iubesc, eu aveam 17 ani,si am spus hai sa vorbesc cu ea,inainte de asta eram certat cu ea, si am spus nu te cred,ba da uite am sa vin in Timisoara,vrajeala nu vii,si i am dat o sansa,si am vorbit cu ea zi de zi,non stop poze,telefoane,chat etc
stiam tot ce face si ea ce fac eu, dar distanta si faptul ca eu o asteptam sa vina au iesit multe certuri,la inceput ne iubeam apoi sufeream dupa ea, e cumplit man sa iubesti la distanta, intr-un final m-a inselat cu alt baiat si na eu nu am mers la ea de frica, din prostie, nu aveam banii sa merg la ea, sincer a fost iubire, nu-mi pasa ca nimeni nu crede eu cred

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

De aceea nu sunt bine relațiile la distanta.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Tu chiar ai suferit mult dupa acea fata, te compatimesc si empatizez cu situatia ta... altadata nu te mai complica!

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

E pai nici nu stiam cei iubirea,credeam ca dorinta sexuala =iubirea cum cred multi la varsta aia,sincer sa fiu initial am vrut o din motive sexuale dar apoi am iubit o, era si virgina, satena, avea fata ovala, avea vocea asa subtire si dulce o chema madalina, crede-ma ca inca i stiu nr dar numai e valabil de mult

| RAY explică (pentru Drimmero):

2 anii de zile am suferit dupa fata aia,nu credeam in viata mea ca iubirea exista,poate cauza asa o suferinta mare,nu isi doresc sa traiesti ce am trait eu, barbati sufera mult ca reprima,nu e adevarat nu o iubesc, ignorarea, ura, razbunarea,suferinta, acceptarea, uitarea, amintirile, visele totul e un ciclu dureros

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Ai văzut ca îți poți găsi nașul? O sa mai fie alta "Mădălina" in viata ta. Sunt convinsa.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Corect asa e man, de asta numai vreau asa ceva, dar nici real si singur e ok

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nici eu nu stiu ce sa mai cred, sa nu ma complic in viata cu iubiri si altele, dar parca nici bine nu e. Nu e bine nici sa fii linistit,, dar nici sa te complici cu dragostea, intre ciocan si nicovala

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Nu alta madalina multumesc, faza e ca mi-a placut si de o fata din copilarie si pe aia am iubit o dar nu am suferit dupa ea ca nu am fost cu ea, am dat eu de multe fete ca madalina, cred ca toate au fost ca ea numa tu nu

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

thinking Adică eu nu?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Adica tu esti mai diferita, sincera, serioasa, amuzanta

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Nu mă mai lauda atât, mi se urca la cap laughing
Pup kiss

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Si eu o vad diferita, amuzanta si serioasa in acelasi timp, ce coincidenta

| RAY explică (pentru Drimmero):

Gandim la fel, e o floare rara man

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

laughing ce se întâmplă cu voi, oameni buni?

P.s vede gagica și devine geloasa.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

)))) sa-mi fie cu iertare daca devine geloasa.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Draga, gagica lui Drimmero, nu te supăra!

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Eu ziceam de 'gagica' ta, la mine nu are cine sa faca gelozii, nu sunt luat!

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Gagica mea nu se supără. Mă iubește prea mult. Tu ai făcut o remarca amicală. tongue

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Bwhahahaha,,prea haotic suna totul.

Eu doar remarca amicala fac, mai multe nu imi permit

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

laughing nu ți-am zis că tu ești macho-ul site-ului? Greu sa cred că nu ești luat.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ce tot indrugi acolo? Nu sunt luat, zic purul adevar.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

laughing ok, ok! Daca tu zici, asa o fi, băiatule cu dulciurile!

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Despre ce dulciuri vorbesti? Vrei acum?

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Chiar esti de treaba, Ray are dreptate big grin

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Hai merci, dar de ce spui asta?
PS si tu esti de treaba.

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Nu sunt de treaba... Am facut chestii oribile, pot spune ca niciodata nu am fost sincer cu tine, mi-am batut joc de majoritatea utilizatorilor, am scris multe chestii doar ca sa provoc cearta, m-am purtat imatur si multe alte chestii naspa.
In realitate nu sunt asa, cred...
E simplu de ce esti de treaba, pentru ca n-ai facut nimic din ce am facut eu aici, asta ar zice tot.

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Ce tot indrugi acolo,, tinere?

Ma faci sa rad, sincer ))))

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ray,am trait si eu ce ai trait si tu, degeaba te ascunzi dupa deget, iubirea o fi ea incredibil de frumoasa, da e a dracului de dureroasa, o suferinta cumplita!

| Freya1 a răspuns:

Inca mai astepti sa iti puna poza aa? laughingDe cand astept cred ca schimb si pun alta ca m-am razgandit

| RAY explică (pentru Freya1):

Mie mi egal daca o accepta sau nu, nu e poza cu mine, de la un festival

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Pai nu e neaparat de asta dar totusi...

| RAY explică (pentru Freya1):

Las ca o sa ai poza pe site, ai rabdare

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Nu am treaba ziceam

| Clorox a răspuns:

Eu primesc pe Facebook de la fete pe care nu le cunosc :\
Nu stiu cum sa refuz politicos pentru ca stiu ca majoritatea ma plac asa ca le dau cu vazut straight face

| RAY explică (pentru Clorox):

De ce nu vb cu ele

| GoldenZenith a răspuns (pentru Clorox):

Majoritatea te plac și tu le refuzi? thinking De ce ai face asta?
P.s ai scăpat de șoricel?

| Clorox a răspuns (pentru GoldenZenith):

Pentru ca a tine o relatie sanatoasa si buna trebuie timp, responsabilitati, intelegere intre cele doua persoane si respect, nu am timp de asa ceva, majoritatea persoanelor de varsta mea cauta sex, petreceri si chestii de genul, eu ma gandesc la viitor, momentan mananc psihologia cu paine, stiu ca asta ma va ajuta mai mult in viitor decat o relatie laughing
In timp vad eu ce oi face si cu relatiile astea, momentan prioritatea de baza e invatatul.
Plus ca nu pot sa suport cum vreo fata nebuna care ma place imi scoate ochii mereu si ma intreaba chestii stupide: ''Cu cine ai vorbit? Unde esti? Hai acasa acum, etc...'' Nu am timp de asa ceva, fetele care ma plac au in jur de 16-18 ani, inca nu sunt destul de mature pentru a avea o relatie cu mine, nici eu nu cred ca sunt destul de matur pentru o relatie... Vad eu big grin
In legatura co soarece... A murit de ceva timp, il auzisem in cuptor (Nu stiu cum naiba a intrat acolo) si partea psihopata din mine mi-a zis sa pornesc cuptorul... In 3 minute era mort, l-am scos de acolo, l-am aruncat pe geam si am dezinfectat cuptorul laughing
Acum mi-am dat seama ca au venit prin hornul sobei, cum eu stau la etajul trei podul este destul de aproape de apartament, se pare ca raposatul a intrat prin clapa de la soba.
Bloc de rahat laughing

| Clorox a răspuns (pentru GoldenZenith):

A venit, am scris ''au'' din greseala laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru Clorox):

Ce interesant thinking Este bine că nu te arunci cu, capul înainte. happy
Bravo, măi, măicuță diabolică, ucigașă de rozătoare! laughing

| Clorox a răspuns (pentru GoldenZenith):

As vrea sa-mi schimb profilul... Dar nu stiu ce sa fac laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru Clorox):

Tot ceva cu măicuțe sper că e thinking Asta te reprezintă.

| Clorox a răspuns (pentru GoldenZenith):

Meh, ma gandeam sa-mi pun poza cu mine dar dupa... Nu stiu, sunt indecis rolling on the floor

| GoldenZenith a răspuns (pentru Clorox):

Good idea! Sa vedem cate inimi frângi și pe aici laughing

| Clorox a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu prea am pe a cui s-o frang, majoritatea sunt baieti si cu majoritatea m-am certat rolling on the floor

| GoldenZenith a răspuns (pentru Clorox):

Știu eu gagici drăguțe smug
I can help!
De ce te-ai certat? Ar trebui sa fii pacifist, ucigaș de rozătoare! devil

| Clorox a răspuns (pentru GoldenZenith):

Meh... Eram plictisit si voiam sa ma cert, dar nu am nimic personal cu nimeni laughing
Spune-mi cateva gagici frumoase de pe aici daca tot stii laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru Clorox):

Ce șmecher ești tu laughing! Sigur că îți zic..Accept plata in ciocolata (între 2 sau 4).

| Clorox a răspuns (pentru GoldenZenith):

Joci dur laughing
Lasa, o sa aflu singur! sad

| GoldenZenith a răspuns (pentru Clorox):

Treaba ta >:p!

| Clorox a răspuns:

Pentru ca sunt mai ciudat de felul meu, am alte principii momentan, nu vreau relatie si prostii de genul, sunt genul care vrea vreo 2-3 relatii bune si de lunga durata decat chestii trecatoare ca astea, stiu de acum ca este in zadar sa le raspund asa ca cel mai bine le ignor.

| GoldenZenith a răspuns:

kiss ți-am dus dorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe contul asta am primit 4 mesaje de la necunoscuti. Le/am citit dar nu le/am bagat in seama. Saracii poate credeau ca eu sunt Brigaela sau mai stiu eu ce user care chiar da 2 bani pe ei si vrea sa ii ajute.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' dracos esti tu, ba

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Stai ca nu ma prind, ce am facut rau?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

'Saracii poate credeau ca eu sunt Brigaela sau mai stiu eu ce user care chiar da 2 bani pe ei si vrea sa ii ajute.'

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Aaa, nu m/am uitat la intrebare. Pai ce sa le fac eu. Trebuie sa fii dobitoc daca imi citesti posturile si iti par genul de persoana care vrea sa te ajute cu ceva. Felul meu de ajutor il apreciaza doar cei care au caracterul meu, clar nu e pentru multi, dar asta nu inseamna ca stau sa fac pe filozoful in privat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci ce cauti aici?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am primit nici-un mesaj de la nimeni. Sunt cam "forever alone".

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Esti un om cu care as avea multe de discutat, zi-mi te rog dar conversati online cu o fata ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Daca vobesc cu fetele? nu prea, sunt timid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nimeni nu-mi scrie.De ce ar face-o?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca esti fata si sunt multi baieti care agata fete

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pai or vrea sa agate fete, dar nu pe mine, devreme ce nu-mi trimit mesaje, nu?
M-ai facut sa ma simt nedorita!sad

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Capu' sus draga.

O mare legenda a spus odata "Dacă voi nu mă vreți, eu vă vreau".

Nu mai astepta pisica cu covrigi in coada, tu adu covrigii, eu iti dau pisica si rezolvam problema.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pai eu nu am vrut mandro dar nu mai dorit ca nu ma iubesti, apropo numi spui acel adevar?

| anonim_4396 a răspuns (pentru OldSoul):

De o mâță leşinată crezi că am eu nevoie? Vino cu un motan in călduri şi iti dau un covrig!

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai noroc ca am de unde alege.
Ce culoare sa fie motanul? Alb sau negru? Nu de alta dar poate esti superstitioasa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru OldSoul):

Alb sa fie!happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Acel adevar? Despre ce adevar vorbesti, Ray?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sti tu vreai tu sa imi spui un adevar

| 1231242 a răspuns:

Acum am prmit niste mesaje, de la un nebun fara poza raytm.

| RAY explică (pentru 1231242):

Haaaaaaaa iar ai adormit in dupa masa asta, eu am primit injuraturi de la un copil de 11, 12 ani cu username de fata

| 1231242 a răspuns (pentru RAY):

laughingHardcore

| RAY explică (pentru 1231242):

Haaaaaaaaaaaa da

| 1231242 a răspuns:

Eu zic ca toate fetele TPU sunt baieti, ce cocosu meuhappy

Răspuns utilizator avertizat
| DaNaX20 a răspuns:

Depinde de poza...big grin