| RAY a întrebat:

Fetelor/baieti voi prmiti multe mesaje pe TPU de la necunoscuti care nu au legatura cu vreo intrebare care o puneti? sunt curios profilurile cu poze primesc mai multe mesaje decat cele fara poza?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Ray,am trait si eu ce ai trait si tu, degeaba te ascunzi dupa deget, iubirea o fi ea incredibil de frumoasa, da e a dracului de dureroasa, o suferinta cumplita!

115 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

Acum am prmit niste mesaje, de la un nebun fara poza raytm.

| Drimmero a răspuns:

Nu primesc, indiferent daca as avea poza sau nu.

| DaNaX20 a răspuns:

Depinde de poza...big grin

| RAY explică (pentru 1231242):

Haaaaaaaa iar ai adormit in dupa masa asta, eu am primit injuraturi de la un copil de 11, 12 ani cu username de fata

| RAY explică (pentru Drimmero):

Deloc,serios? nici o mandruta nu isi trimite mesaje, felicitari?

| Drimmero a răspuns:

Nu,poate au senzatia ele ca sunt de neabordat, habar nu am.

| 1231242 a răspuns (pentru RAY):

laughingHardcore

| RAY explică (pentru Drimmero):

Sunt bolovane man nu isi vad sufletul, eu spun ca ai un suflet bun

| RAY explică (pentru 1231242):

Haaaaaaaaaaaa da

| 1231242 a răspuns:

Eu zic ca toate fetele TPU sunt baieti, ce cocosu meuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe contul asta am primit 4 mesaje de la necunoscuti. Le/am citit dar nu le/am bagat in seama. Saracii poate credeau ca eu sunt Brigaela sau mai stiu eu ce user care chiar da 2 bani pe ei si vrea sa ii ajute.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Eu sa am suflet bun? asa ma vezi tu pe mine?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' dracos esti tu, ba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Stai ca nu ma prind, ce am facut rau?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Suflet bun ma refer ca esti un baiat ok

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

'Saracii poate credeau ca eu sunt Brigaela sau mai stiu eu ce user care chiar da 2 bani pe ei si vrea sa ii ajute.'

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Hai merci, Ray, dar de ce consideri asta?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Sper ca nu ma insel, pai ai un limbaj civilizat, comportament civilizat, nu jignesti, nu vorbesti urat, te implici si tu si pe TPU cum poti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Aaa, nu m/am uitat la intrebare. Pai ce sa le fac eu. Trebuie sa fii dobitoc daca imi citesti posturile si iti par genul de persoana care vrea sa te ajute cu ceva. Felul meu de ajutor il apreciaza doar cei care au caracterul meu, clar nu e pentru multi, dar asta nu inseamna ca stau sa fac pe filozoful in privat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Daca arsenal e baiat ok, eu cum mai sunt? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu imi place sa ma afirm prin ceva anume de obicei, imi place sa imi vad de treaba mea si sa fiu respectuos,, ofer respect doar celor care merita si ma comport civilizat doar cu cine merita, asta e firea mea.
Si tu esti un baiat ok, Ray!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti o pramatie!

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Baieti nu sunt gay sa ma atrageti fizic, va apreciez ca nu jigniti, nu vorbiti urat, amandoi sunteti ok

| RAY explică (pentru Drimmero):

Danke mann

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Respectos pe dracu. De aia ne injuram ca tiganii cand faceam misto de Leo ca e gay rolling on the floor). Prefacutu/le, macar eu arat cum sunt adevarat, nu ma prefac.
Ps. Sa imi zici ceva ce nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Grazie, grazie.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am injurat niciodata pe site-ul asta, nu stiu unde m-ai vazut tu ca ma cert sau ca injur, ca mai glumesc si fac misto de cate unul e alta treaba...

Parca de Ronaldo era vorba, dar acum 1 an, nu mai stiu exact.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

E la moda pe TPU sa aveti memorie la fel de mare ca inaltimea laughing. Eu am inceput sa fac misto de Leo si dupa abia de ROnaldo.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

?

Mi s-a luat de fotbalul asta, numai necazuri imi da sportul asta,, le aveam pe ale mele, acum dau de tine si imi zici iar de Ronaldo si de Messi.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

De asemenea, de asemenea