| RAY a întrebat:

Fetelor/baieti voi prmiti multe mesaje pe TPU de la necunoscuti care nu au legatura cu vreo intrebare care o puneti? sunt curios profilurile cu poze primesc mai multe mesaje decat cele fara poza?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Ray,am trait si eu ce ai trait si tu, degeaba te ascunzi dupa deget, iubirea o fi ea incredibil de frumoasa, da e a dracului de dureroasa, o suferinta cumplita!

115 răspunsuri:
| RAY explică (pentru Drimmero):

Tu ai un trandafir ai grija sa nu se ofeleasca si sal uzi mereu cu blandete

| GoldenZenith a răspuns:

Da.
De-aia am schimbat poza.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Te-ai gasit cui sa-i zici sa aiba grija de flori, eu nu-mi port mie de grija si sa ajung sa port de grija altei fiinte?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu gandi rational si emotional

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Sa gandesc emotional? Adica sa las ratiunea acum si sa ma ghidez dupa sentimente? Si daca o duc intr-un drum gresit?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Cateodata e drumul bun, eu imi amintesc dupa ce m-am despartit de iubita mea care era la 900 de km de distanta fata de mine, ca nu aveam curajul sa merg la ea, ca gandeam rational, poate daca ma lasam dus de val eram cu ea, dupa 3 luni de chin, suferinta am dat vina pe ea ca ea e de vina pentru tot, a fost prima iubire

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Aiurea

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Uneori te admir mega mult!

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ray,, despre ce dragoste tot vorbesti tu acolo?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Despre prima mea iubire man

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Ma bucur sa citesc asta find in fz

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Meriti bătaie din când în când laughing
kiss

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Haaaaaaa stiu asta

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ai avut o relatie cu nabadai )))

| RAY explică (pentru Drimmero):

Da,am scris povestea pe un site, deci la inceput ea mi-a dat mesaj cu te iubesc, eu aveam 17 ani,si am spus hai sa vorbesc cu ea,inainte de asta eram certat cu ea, si am spus nu te cred,ba da uite am sa vin in Timisoara,vrajeala nu vii,si i am dat o sansa,si am vorbit cu ea zi de zi,non stop poze,telefoane,chat etc
stiam tot ce face si ea ce fac eu, dar distanta si faptul ca eu o asteptam sa vina au iesit multe certuri,la inceput ne iubeam apoi sufeream dupa ea, e cumplit man sa iubesti la distanta, intr-un final m-a inselat cu alt baiat si na eu nu am mers la ea de frica, din prostie, nu aveam banii sa merg la ea, sincer a fost iubire, nu-mi pasa ca nimeni nu crede eu cred

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

De aceea nu sunt bine relațiile la distanta.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Tu chiar ai suferit mult dupa acea fata, te compatimesc si empatizez cu situatia ta... altadata nu te mai complica!

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

E pai nici nu stiam cei iubirea,credeam ca dorinta sexuala =iubirea cum cred multi la varsta aia,sincer sa fiu initial am vrut o din motive sexuale dar apoi am iubit o, era si virgina, satena, avea fata ovala, avea vocea asa subtire si dulce o chema madalina, crede-ma ca inca i stiu nr dar numai e valabil de mult

| RAY explică (pentru Drimmero):

2 anii de zile am suferit dupa fata aia,nu credeam in viata mea ca iubirea exista,poate cauza asa o suferinta mare,nu isi doresc sa traiesti ce am trait eu, barbati sufera mult ca reprima,nu e adevarat nu o iubesc, ignorarea, ura, razbunarea,suferinta, acceptarea, uitarea, amintirile, visele totul e un ciclu dureros

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Ai văzut ca îți poți găsi nașul? O sa mai fie alta "Mădălina" in viata ta. Sunt convinsa.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Corect asa e man, de asta numai vreau asa ceva, dar nici real si singur e ok

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nici eu nu stiu ce sa mai cred, sa nu ma complic in viata cu iubiri si altele, dar parca nici bine nu e. Nu e bine nici sa fii linistit,, dar nici sa te complici cu dragostea, intre ciocan si nicovala

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Nu alta madalina multumesc, faza e ca mi-a placut si de o fata din copilarie si pe aia am iubit o dar nu am suferit dupa ea ca nu am fost cu ea, am dat eu de multe fete ca madalina, cred ca toate au fost ca ea numa tu nu

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

thinking Adică eu nu?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Adica tu esti mai diferita, sincera, serioasa, amuzanta

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Nu mă mai lauda atât, mi se urca la cap laughing
Pup kiss

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Si eu o vad diferita, amuzanta si serioasa in acelasi timp, ce coincidenta

| RAY explică (pentru Drimmero):

Gandim la fel, e o floare rara man

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

laughing ce se întâmplă cu voi, oameni buni?

P.s vede gagica și devine geloasa.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

)))) sa-mi fie cu iertare daca devine geloasa.