| RAY a întrebat:

Fetelor/baieti voi prmiti multe mesaje pe TPU de la necunoscuti care nu au legatura cu vreo intrebare care o puneti? sunt curios profilurile cu poze primesc mai multe mesaje decat cele fara poza?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Ray,am trait si eu ce ai trait si tu, degeaba te ascunzi dupa deget, iubirea o fi ea incredibil de frumoasa, da e a dracului de dureroasa, o suferinta cumplita!

115 răspunsuri:
| RAY explică (pentru KoroSensei):

Eu numai cred in chesti de asta nici nu caut de astea, eram curios atata tot, numi voi pune poza ca n-am de ce nu caut nimic aici nu-i site de dating, matriominale, sti ajungi la un punct cand e mai bine sa numai cauti nimic

| RAY explică (pentru Freya1):

Las ca o sa ai poza pe site, ai rabdare

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Nu am treaba ziceam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Tu primesti felicitarilaughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici macar atat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Hai, măi! laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru OldSoul):

De o mâță leşinată crezi că am eu nevoie? Vino cu un motan in călduri şi iti dau un covrig!

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai noroc ca am de unde alege.
Ce culoare sa fie motanul? Alb sau negru? Nu de alta dar poate esti superstitioasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru OldSoul):

Alb sa fie!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Acel adevar? Despre ce adevar vorbesti, Ray?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sti tu vreai tu sa imi spui un adevar

| GoldenZenith a răspuns (pentru Clorox):

Majoritatea te plac și tu le refuzi? thinking De ce ai face asta?
P.s ai scăpat de șoricel?

| Clorox a răspuns (pentru GoldenZenith):

Pentru ca a tine o relatie sanatoasa si buna trebuie timp, responsabilitati, intelegere intre cele doua persoane si respect, nu am timp de asa ceva, majoritatea persoanelor de varsta mea cauta sex, petreceri si chestii de genul, eu ma gandesc la viitor, momentan mananc psihologia cu paine, stiu ca asta ma va ajuta mai mult in viitor decat o relatie laughing
In timp vad eu ce oi face si cu relatiile astea, momentan prioritatea de baza e invatatul.
Plus ca nu pot sa suport cum vreo fata nebuna care ma place imi scoate ochii mereu si ma intreaba chestii stupide: ''Cu cine ai vorbit? Unde esti? Hai acasa acum, etc...'' Nu am timp de asa ceva, fetele care ma plac au in jur de 16-18 ani, inca nu sunt destul de mature pentru a avea o relatie cu mine, nici eu nu cred ca sunt destul de matur pentru o relatie... Vad eu big grin
In legatura co soarece... A murit de ceva timp, il auzisem in cuptor (Nu stiu cum naiba a intrat acolo) si partea psihopata din mine mi-a zis sa pornesc cuptorul... In 3 minute era mort, l-am scos de acolo, l-am aruncat pe geam si am dezinfectat cuptorul laughing
Acum mi-am dat seama ca au venit prin hornul sobei, cum eu stau la etajul trei podul este destul de aproape de apartament, se pare ca raposatul a intrat prin clapa de la soba.
Bloc de rahat laughing

| Clorox a răspuns (pentru GoldenZenith):

A venit, am scris ''au'' din greseala laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru Clorox):

Ce interesant thinking Este bine că nu te arunci cu, capul înainte. happy
Bravo, măi, măicuță diabolică, ucigașă de rozătoare! laughing

| Clorox a răspuns (pentru GoldenZenith):

As vrea sa-mi schimb profilul... Dar nu stiu ce sa fac laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru Clorox):

Tot ceva cu măicuțe sper că e thinking Asta te reprezintă.

| Clorox a răspuns (pentru GoldenZenith):

Meh, ma gandeam sa-mi pun poza cu mine dar dupa... Nu stiu, sunt indecis rolling on the floor

| GoldenZenith a răspuns (pentru Clorox):

Good idea! Sa vedem cate inimi frângi și pe aici laughing

| Clorox a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu prea am pe a cui s-o frang, majoritatea sunt baieti si cu majoritatea m-am certat rolling on the floor

| GoldenZenith a răspuns (pentru Clorox):

Știu eu gagici drăguțe smug
I can help!
De ce te-ai certat? Ar trebui sa fii pacifist, ucigaș de rozătoare! devil

| Clorox a răspuns (pentru GoldenZenith):

Meh... Eram plictisit si voiam sa ma cert, dar nu am nimic personal cu nimeni laughing
Spune-mi cateva gagici frumoase de pe aici daca tot stii laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru Clorox):

Ce șmecher ești tu laughing! Sigur că îți zic..Accept plata in ciocolata (între 2 sau 4).

| Clorox a răspuns (pentru GoldenZenith):

Joci dur laughing
Lasa, o sa aflu singur! sad

| GoldenZenith a răspuns (pentru Clorox):

Treaba ta >:p!