| RAY a întrebat:

Fetelor/baieti voi prmiti multe mesaje pe TPU de la necunoscuti care nu au legatura cu vreo intrebare care o puneti? sunt curios profilurile cu poze primesc mai multe mesaje decat cele fara poza?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Ray,am trait si eu ce ai trait si tu, degeaba te ascunzi dupa deget, iubirea o fi ea incredibil de frumoasa, da e a dracului de dureroasa, o suferinta cumplita!

115 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Draga, gagica lui Drimmero, nu te supăra!

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Eu ziceam de 'gagica' ta, la mine nu are cine sa faca gelozii, nu sunt luat!

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Gagica mea nu se supără. Mă iubește prea mult. Tu ai făcut o remarca amicală. tongue

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Bwhahahaha,,prea haotic suna totul.

Eu doar remarca amicala fac, mai multe nu imi permit

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

laughing nu ți-am zis că tu ești macho-ul site-ului? Greu sa cred că nu ești luat.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ce tot indrugi acolo? Nu sunt luat, zic purul adevar.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

laughing ok, ok! Daca tu zici, asa o fi, băiatule cu dulciurile!

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Despre ce dulciuri vorbesti? Vrei acum?

| GoldenZenith a răspuns:

kiss ți-am dus dorul.

| Clorox a răspuns:

Eu primesc pe Facebook de la fete pe care nu le cunosc :\
Nu stiu cum sa refuz politicos pentru ca stiu ca majoritatea ma plac asa ca le dau cu vazut straight face

| RAY explică (pentru Clorox):

De ce nu vb cu ele

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Chiar esti de treaba, Ray are dreptate big grin

| Clorox a răspuns:

Pentru ca sunt mai ciudat de felul meu, am alte principii momentan, nu vreau relatie si prostii de genul, sunt genul care vrea vreo 2-3 relatii bune si de lunga durata decat chestii trecatoare ca astea, stiu de acum ca este in zadar sa le raspund asa ca cel mai bine le ignor.

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Hai merci, dar de ce spui asta?
PS si tu esti de treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci ce cauti aici?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am primit nici-un mesaj de la nimeni. Sunt cam "forever alone".

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Esti un om cu care as avea multe de discutat, zi-mi te rog dar conversati online cu o fata ai?

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Nu sunt de treaba... Am facut chestii oribile, pot spune ca niciodata nu am fost sincer cu tine, mi-am batut joc de majoritatea utilizatorilor, am scris multe chestii doar ca sa provoc cearta, m-am purtat imatur si multe alte chestii naspa.
In realitate nu sunt asa, cred...
E simplu de ce esti de treaba, pentru ca n-ai facut nimic din ce am facut eu aici, asta ar zice tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Daca vobesc cu fetele? nu prea, sunt timid

| Freya1 a răspuns:

Inca mai astepti sa iti puna poza aa? laughingDe cand astept cred ca schimb si pun alta ca m-am razgandit

Răspuns utilizator avertizat
| RAY explică (pentru Freya1):

Mie mi egal daca o accepta sau nu, nu e poza cu mine, de la un festival

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Pai nu e neaparat de asta dar totusi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nimeni nu-mi scrie.De ce ar face-o?

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Ce tot indrugi acolo,, tinere?

Ma faci sa rad, sincer ))))

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca esti fata si sunt multi baieti care agata fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pai or vrea sa agate fete, dar nu pe mine, devreme ce nu-mi trimit mesaje, nu?
M-ai facut sa ma simt nedorita!sad

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Capu' sus draga.

O mare legenda a spus odata "Dacă voi nu mă vreți, eu vă vreau".

Nu mai astepta pisica cu covrigi in coada, tu adu covrigii, eu iti dau pisica si rezolvam problema.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pai eu nu am vrut mandro dar nu mai dorit ca nu ma iubesti, apropo numi spui acel adevar?