| Decebal1998 a întrebat:

Fetelor, ce tip de tunsoare vă atrage cel mai mult la un băiat și ce părere aveți despre băieții care au tenul foarte alb, gen brânză de burduf?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tunsoare ingrijita, medie ca lungime si fara barba, ca inteapa si ne irita fata happy

Imi plac foarte mult baietii blonzi, cu tenul deschis, chiar cu ochii albastri sau verzi si musai foarte-foarte inalti.

| Lioana a răspuns:

Imi plac baietii cu par mediu, nici prea lung dar nici periuta.
Ten alb am si eu asa ca nu baietii cu ten alb sunt genul meu.
Comparatia cu branza de burduf
nu e buna. Branza de burduf e galbuie. Tenul galbui indica o boala de ficat.

| Allhambra a răspuns:

Nu ma atrage tunsoarea, imi plac baietii destepti.

Branza de burduf nu e alba, telemeaua e alba.