| Kidutz970523 a întrebat:

Fetelor,ce va atrage la un baiat?,Baietii ce va atrage la o fata?, adica relatii.

11 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Am intrebat odata o pretena si mi-a spus ca o tragea ața.Care ață numai ea stia.

| Teooooooo a răspuns (pentru harciog):

laughing) Stii ca acea chestie care 'va dezvirgineaza' e ata, nu? Banuiesc ca-i plac virginii. Ah, m-ai facut curioasa.

| harciog a răspuns (pentru Teooooooo):

Degeaba esti curioasa, la mine nu mai este.

| Azµre a răspuns:

Depinde de bărbat și de ceea ce caută.
Cel ce caută o relație stabilă se va uita după o fată harnică, înțelegătoare și iubitoare, fie ea frumoasă sau urâtă.
Dacă vor ceva trecător, sex și atât, majoritatea caută să arate bine, și aici mă refer să aibă și ea cur, țățe, fața mai puțin contează laughing sau frumoasă cu toate cele și proastă, așa nu își numai bate capul cu ea după ce îi da papucii, fiindcă una proastă nu o să ceară explicații.
Mai sunt și alte criterii pentru one night stand-uri da e altă categorie aia, numai e relație, e ceva trecător, fie tipa suge bine, fie se lasă în fund și așa mai departe.

| blueheart a răspuns:

Bunul simt, sinceritatea, increderea in sine si modul in care priveste dragostea intr-o relatie.

| NuMaContrazice a răspuns:

In calitate de baiat, pot sa spun ca pe toti baietii ii atrage in primul rand fizicul, ca prima data o vezi (daca nu esti orb), dupa aceea personalitatea si sa fie finuta, nu baietoasa, si binenteles sa stie sa parleste romaneste laughing

| Larisssaa a răspuns:

Cel mai mult : Sensibilitatea şi Sinceritatea.
Îmi plac băieţii care ştiu să se distreze şi nu schimbă fetele ca pe şosete.winking
Bineînţeles că ar trebui să aibă şi alte calităţi...

| Nelamuritul a răspuns:

Moral:sa fie buna, sa te ajute cand ai nevoie ata cu cuvinte cat si financiar daca ai nevoie da ii dai inapoi baneinteles, sa te inteleaga, sa nu rada de tine daca zici ceva mai noibijnuit sau prostesc.
Fizic:sa aiba macar ceva pe acolo, sa nu fie chiar platfus.

| PisicutzaCuTupeu a răspuns:

Sinceritatea in mod special, sensibilitatea, bunul simt, si nu in ultimul rand sa fie manierat. Ceea ce conteaza este sa fii tu insuti. Nu sa vrei sa pari cine nu esti tu de fapt. big grin Aspectul fizic nu prea conteaza. Fiindca odata ce inaintezi in varsta aspectul fizic imbatraneste, frumusetea e trecatoare. Sufletul sa il aiba pur. Fapte, nu cuvinte.winking Asta e tot ce conteaza.
O zi bunaa! :*

| Kidutz970523 explică:

Deci gta mam elugidat mai mult, vad ca nu prea imi lipsesc multe.

| LittlePingu a răspuns:

HI,in primul rand sa avem hobby-uri comune, sa fim intr-o relatie, dar in acelasi timp cei mai buni prieteni si sa pot avea incredere in el si sa-mi lase libertate, nu sa-i dau "raportul" mereu.