| Idkidk a întrebat:

Fetelor, e adevărat?
http://bravonet.ro/......016/01/07/

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Bwuahahahahaha!

| Idkidk explică (pentru Drimmero):

Eşti fetiţă? laughing)
Ştiu că nu are legătură, dar am 2.3 mil de aprecieri la o poză pe We Heart It. :3

| Drimmero a răspuns (pentru Idkidk):

Nu sunt fetita, dar m-au amuzat teribil acele situatii, stai sa vezi ce situatii putem sa avem si noi baietii. La mai multe iti doresc!

| Idkidk explică (pentru Drimmero):

Merci! happy

| Drimmero a răspuns (pentru Idkidk):

'Cresti mare!

| R0R0 a răspuns:

Se mai intampla! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De când am descoperit internetul am aflat că am avut o copilărie dezastruasă, că nu sunt fată, că nu am locuit în România și că trebuie să demonstrez că nu-s robot când vreau să-mi fac un amărât de cont pe diferite site-uri și mai amărâte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing