| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, luati telefonul cu voi la baie cand stati asezate pe toaleta?

11 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Si baietii, dar numai daca trebuie sa facem bum bum

| oglindasultanului a răspuns:

Mai faceam asa.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu.

| anonim_4396 explică (pentru Nirvanaaa):

Multumesc pentru raspuns, desi tineam minte laughing

| zilog a răspuns:

Toată lumea face asta
cui nu-i s-a întâmplat.să se ducă până la baie și să se întoarcă repede de acolo pentru că se dusese făra telefon
acum munca de la birou s-a mutat pe toaleta de acasă
noul office cu tron de wc

| anonim_4396 explică (pentru zilog):

Esti barbat, nu?

| zilog a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am locuit cu multe femei multi ani si le-am observat comportamentul
da sunt barbat
si eu pe wc vorbesc cu clientii le fac oferte dimineata stabilesc orele la care sa ma duc la ei
fac caterinca de cei mai zgârciti ii umilesc pe cei care nu au chef să mă plătescă și îi fac șă îșî ia viața.

am stat cu una cu 11 ani mai mare de cât mine atunci când eu aveam 17 ani si relatia a durat până când ea a făcut 36 ani calculează daca vrei adica a durat câtiva ani si ea de fiecare data cand se ducea la toaleta lua si telefonul cu ea sa asculte muzica sa stea pe yahoo messenger... sa dea sms-uri sa se mai vrajesca cu cu câte un fraier

Apoi când am făcut eu 25 ani am luat-o pe una care avea 27 ani si am stat cu ea 5 ani si ea tot așa îsi lua telefonul cu ea sa nu se plictisescă

Apoi am luat-o pe o moldoveanca si am stat impreuna si ea avea 26 ani si eu nu mai stiu câti aveam
dar si ea isi lua mereu telefonul cu ea pentru ca se mai uita pe la poze plus ca eu aveam pe atunci 1000 euro pe saptamana de spart aiurea ca ma platea extraordinar de bine angajatorul meu si mergeam in fiecare weekend sa ii facem praf pe câte undeva așa că se lauda la prietene pe unde a fost sau căuta alte locații să își bage în boala pe cei de pe hi5 si forumuri ca era moda forumurilro abia aparea Facebook-ul si cred ca si pe Facebook putin
Cu fata asta am stat 3 ani daca nu ma insel

Apoi am găsit-o pe actuala cu care sunt de câțiva ani și ea de fiecare dată dacă cumva a ajuns la WC fără telefon se ridica de acolo isi ia telefonul apoi se duce inapoii

Eu cred că cunosc foarte bine femeile dacă tot timpul am avut câte o femeie lângă mine incă de pe la 17 ani

ACUM IMI PARE RĂU DOAR CA NU MI-AM LUAT MEREU FEMEI MAI MARI DE CÂT MINE CU 10 ANI

Asta este jmecheria dacă vreți să aveți o femeie cultă deșteptă luați-vă ceva funcționare profesoare de pictura avocate judecătoare si nu contabile
care să aibaceva cultură in cap
pentru că dacă ele au doar pleavă si puzderie si le este gândul doar la gărgăuni nu aveți cum să faceți casă bună alături de o femeie imatură si ne stabilă din toate punctele de vedere pe care nu te poti baza

mie imi plac oamenii de cuvânt cu care dacă ai vorbit o vorbă așa să fie.
pe când pițipoancele dacă apare ceva o ofertă mai bună de la altul alea pleacă după bani si morcov mai bun

dar femeile sătule de morcovi
caută si ele un bărbat adevărat ca să facă o familie frumoasă împreună
si nu mai alergă să te însele să te facă invidios să te facă gelos
ci totu se petrece intre tine si ea
exact ca si intr-o famile obisnuita

pe scurt nu va luati femei proaste inculte analfabete sau sărace sau mai tinere de cât voi
luati-va neaparat doar femei care sunt stabile finaciar si nu au nevoie de nimic de la voi pentru ca prin prisma meseriei pe care ele o practica de inspector scolar de avocat de jurist de pictor de pianist isi câștigă existența aplauzele si aprecierile si ele exceleaza in ceea ce fac
asta inseamnă că știi că sunt la job SI TOT TIMPU ITI DAU RAPORTUL EXACT UNDE SUNT SI CE FAC
iti dau sms dacă cumva nu o să poată pentru 15 minute să rășpundă la telefon în cazul in care intra undeva fara semnal.
adica sunt invatate asa să dea raportul fără să le pui să scoată zetul

| anonim_4396 explică (pentru zilog):

Imi place raspunsul tau. Te vreau la prieteni laughing

| Mavni a răspuns:

Nici la toaleta, nici cand fac baie, nici cand stau la masa. Etc.
Nu trebuie sa ma deranjeze in orice clipa.

| anonim_4396 explică (pentru Mavni):

Ești bărbat?

| Mavni a răspuns (pentru anonim_4396):

Conteaza?
Telefonul nu trebuie sa-mi dirijeze viata.