| Rubi91 a întrebat:

Fetelor mergeti la sala? Ce efecte pozitive ati observat dupa ce ati mers si in cat timp?

3 răspunsuri:
| ღSคภ๔яค a răspuns:

Pai eu am mers cu o prietena ca ea e cam grasuta.big grin.Eu sincer is piele si oslaughing. Si m-am simntit slabita cand am venit de la sala.rolling on the floor. No no glumesc; P. pai cam mers timp de o luna la sala in fiecare weekend...Si cand mergeam la infoliere. te incingi mai repede si slabesti mai repede. Dupa ce ajungi acasa te i-au durerile de spate. picioare, chiar si cap mie asa mi s-a intamplat. Dar a meritat efortul acum am o silueta ca lumea.

| Mady5Stars a răspuns:

Cel mai vizibil efect este abdomenul are o forma mult mai placuta ( bine eu pentru asta am lucrat insa sunt diverse exercitii pentru fiecare parte a corpului in special la fete happy )

| Funditsa a răspuns:

Pai.nu am nevoie.laughing
fratemiu s. a dus si in 2 saptamani. i s.au format incet incet muschii. aceiasi pasi se intampla si la fata. in max 3 luni esti in formawinking