| catzelushdeplush a întrebat:

Buna TPU am si eu o mica nelamurire fata de baietitongue Dc inseala? Adica dc isi inseala iubitele si apoi vin si se roaga de ele ca sa ii ierte? Sincer asa am patit eu cu iubitul meu, m-a inselat, s-a dus o noapte cu una pe care nici nu o cunostea...in fine dar ma iubeste pentru ca sincer imi dovedeste asta in fiecare zi si suntem impreuna de o jumatate de an dar atunci de ce a facut-o? Vreau sa imi raspundeti sincer si mai ales voi baietii. Ce gasiti la una cu care stati o noapte nu o cunoasteti? Multumesc anticipat

11 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Simpluuuuuuuuuu : Atata ii duce capul!
Sunt nascuti pentru asta laughing. Noi de ce oare trebuie sa fim fidele? Noi daca inselam gata suntem "curve".dar ei daca ne inseala se mandresc cu asta. daca le zicem "curvari" se simt bine laughing

| Barblaster a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

De ce mereu spuneti la toti? Daca tu ai patit-o nu sunt toti baieti asa.+ ca in lume sunt de 2 ori mai putini baieti ca fete, so obisnuestete.0

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru Barblaster):

Bine, te-ai simtit?hee hee ok nu toti. majoritateahee hee. toate fetele cred ca au patit-o sau o vor pati la un moment dat. So asta e happy

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Pai nu te fu*eai bine sau nu te fu*eai deloc asta e raspunsul.Sincer chiar il invidiez pe acest baiat ca te-a asteptat jumate de an si nici atuncea nu s-a ales cu nimica.Dar asta este.altadata sa inveti sa dai totul intr-o relatiehee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Yaguar a răspuns:

Nu toti sunt asa.

| YqLmX a răspuns:

Tin sa precizez ca sunt baiat,dar sa stii ca cel mai des baietii se uita la fund si sani,mai rar se gaseste unul care te iubeste asa cum esti.
Dupa ce ne-ai povestit,e clar ca a fost fermecat de acea fata,dar dupa o noaptea,probabil a realizat,ca cu ea nu poate forma nimic stabil,si a venit la tine sa isi ceara scuze...ori este un fatarnic si vrea sa fie cu amandoua de odata.
Eu consider ca acest gen de baieti nu merita bagati in seama, caci o sa isi dea seama mai tarziu ce are mai de pret o femeie, si atunci o sa fie prea tarziu.

| razekery a răspuns:

Pai a facut-o pentru ca atat timp cat esti cu cea care o iubesti cu adevarat nu mai vezi alte fete dar cand ea nu e apar ispite si e greu sa refuzi depinde si de caracter tongue eu daca pun ochii pe alta si sunt hotarat intai ma despart de prietena actuala.

| Trolli a răspuns:

Te iubeste, dar te-a inselat. Stai ca nu pricep.

| zNCrys a răspuns:

Inseamna ca tu nu ii oferi ceea ce isi doreste el sau nu in totalitate si atunci la tine tine si te iubeste dar cu altele isi satisface dorintele ca sa zic asa. Incearca sa mai schimbi ceva la tine si la comportamentul tau in relatie, fa lucrurile spontan fara sa le gandesti prea mult si daca vezi ca ceva ii place continua sa imbunatatesti acel lucru adaugand tot ce stii deja ca ii place.
Bafta!

| catzelushdeplush explică:

Barblaster eu cred ca acesta este un site liber in care se poate pune orice intrebare dorita daca nu iti convine nu trebuia sa postezi, sau cei care nu sunt de acord cu intrebarile mele va rog nu mai raspundeti sau abtzineti-va si askvlad poate nu am peste 15 ani poate am. Nu ai de unde sa stii, oricine poate intreba orice. Multumesc.