| BlackEyedGirl a întrebat:

Fetelor puppy dog eyes ce gest vi s-ar parea mai romantic din partea unui baiat? :3 sa coboare din autobuz doar ca sa va salute sau iarna sa va dea manusile lor cand vad ca va e frig, desi ei fac bulgari de zapada, deci lor le-ar ingheta mainile mai rau decat voua? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Cred ca ambele, deoarece fiecare gest este important atunci cand esti indragostit/a de persoana respectiva happy. Mai ales bulgareala de sezon, iarna, si cazaturile in zapada, care se lasa cu saruturi fierbinti, sunt cele mai dorite de cupluri. Efectiv se intampla ca in filme laughing. Si chiar si partea in care baiatului ii ingheata manutele, iar fetele le iau asa in mainile lor si sufla aer cald peste ele. Aww.

3 răspunsuri:
| Foxyyyy a răspuns:

Astea nu sunt cine stie ce. Eu nici nu port manusi. laughing

| BrokenArrow a răspuns:

Sa cobori din autobuz doar ca sa saluti pe cineva nu e un gest romantic. laughing
Cand fac bulgari de zapada nu-mi ingheata mainile, desi nu port manusi. Dar e un gest dragut, sa dai manusile tale altcuiva.

| AnonimaSecretá a răspuns:

Amandoua, dar mai mult unu