| Msilviu a întrebat:

Iarna imi ingheta mainile foarte repede si foarte deranjant
Ce pot face sa scap de acest lucru?

Răspuns Câştigător
| sonny89 a răspuns:

Ai putea sa consulti un medic. E foarte posibil sa ai o circulatie mai putin buna si de aceea iti ingheata repede mainile.

2 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Nu poţi face prea mult. De fapt, e absolut normal. Tot ce poţi face este să îţi dai mâinile cu nişte cremă Neutrogena, sau ce altă cremă hidratantă mai ai tu prin casă, şi când ieşi pe afară, să-ţi pui mănuşi.

Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Circulatie sanguina foarte slaba sau redusa.Consulta un medic.Numai bine