| Sorin987 a întrebat:

Fetelor, scrieti pe google Nicola Legrottaglie si spuneti-mi ce parere aveti despre el! E un barbat frumos nu-i asa? Are trasaturi finute dupa parerea mea si spun asta desi nu sunt gay!

4 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Nu e genul meuhappy

| Gogu06 a răspuns:

Sunt unii barbati care arata, se imbraca bine, asta e ultima rapciuga.

| JulyStorm a răspuns:

Stii tu vorba aia: "e frumos ce-mi place mie"?
Tie trebuie sa-ti placa, parerile noastre nu conteaza. Da ca sa-ti raspund la intrebare, mie nu imi place. laughing

| isabelabela a răspuns:

Acum fiecare cu parerea lui..si eu de exemplu cand zic ca-mi place cum arata o fata o spun pentru ca vreau sa arat ca ea nu din alta cauza.da e dragut