| Cristina_Elena_2000 a întrebat:

Sunt satena si as vrea sa- mi vopsesc varfurile. ce culoare ar merge? Negru sau blond? M-ar incanta negru. voi ce spuneti?

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Si eu tot satena sunt, si cand ma vopsesc ma fac tot negru. Poate incerci pe net diferite culori sa vezi cu ce iti sta mai bine. happy

| MadRaven a răspuns:

Să-ţi placă ţie, asta contează. Merge făcut şi ombre blond, dar şi negru arată bine.
Depinde de tine şi personalitatea ta

| AlexanderAdrian a răspuns:

Blond ar fi o pitiponceala oribila. Fa-le intr-un negru din ala cu accente violete si nu cred ca vei gresi. Si la salon nu acasa.

| Lαrisα a răspuns:

Cred ca negru s-ar potrivi bine.