| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor va place sa aveti parul lung? sau va tundeti scurt? Mie imi place sa am parul lung asa ca nu o sa ma mai tund ca asta aveam de gand sa fac.In fond parul e o podoaba cu adevarat de pret happy va vopsiti? sau aveti culoarea naturala? Eu o singura data m-am vopsit si nu voi mai face asta niciodata.Nu-mi priieste vopseaua si nu vreau sa raman cheala ca cine se mai uita la mine apoi?

11 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Momentan m-am hotărât să îl las lung. De obicei îl aveam scurt sau cel mult mediu. Şi în momentul ăsta e mediu. Nu m-am vopsit niciodată şi nu mă prea tentează. Mă mai gândesc uneori, dar îmi trece repede. Oricum am zis că m-aş vopsi cu şampon prima dată pentru că dacă nu îmi place îl spăl de vreo 5 ori pe zi şi se duce happy

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Parul este una din calitatile mele.este lung si super des(am par la greu! multumesc mami, te-am mostenit!)Da il vopsesc, am avut si suvite blonde dar nu cred ca o sa-mi mai fac pentru ca ard foarte tare parul.Ma vopsesc pentru ca nu imi place culoarea mea naturala. Vopseaua ii prieste parului meu.Este sanatos cu un fir foarte gros.P.S.nu cred ca mi-ar sta bine cu parul scurt! Te-am pupat!

| Klara a răspuns:

Parul lung, evident. Acum cativa ani m-a tuns o. vaca, alt termen de comparatie nu mai am, si avand 2 maini stangi, aproape ca mi-a taiat.mai tot parul. Am ramas cu parul de lungime...medie, dar n-am suportat niciodata. Acum mi-a crescut mult, si nu ma mai tund decat eu singura si cat vreau. Aveam obiceiul si sa-l intind (e foarte ondulat) dar nu mai vreau sa folosesc placa (vara-mea e dependenta de placa, si-a ars parul intr-un hal groaznic si acum vrea sa se rada ) asa ca il las ondulat.si lung, evidenttongue

| lostcontrol12 a răspuns:

Da, am parul lung ondulat, acum sunt vopsita roscata.parul meu natural e satenhappy

| Aliyaa a răspuns:

Eu am parul mediu si ondulat dar la am avut si lung.Prefer mediulove struck

| Denisse_8813 a răspuns:

Nu am parul foarte lung insa nici scurt. Nu il las prea lung deoarece nu este foarte des(il am asa de cand ma stiu), asa ca il las sa creasca pana mai jos de umeri un pic. Ma vopsesc dar nu il decolorez. Decolorantul intr-adevar arde firele de par dar vopseaua nu afecteaza.Deci vopseaua nu determina caderea parului.

| cucurigu a răspuns:

Pai oricum, cine se uita? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Elena n-o sa ramai cheala, acum vopselele se fac cu vitamine care protezeaza parul, eu sunt blonda tunsa scurt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu Alina: )) dar nu ma mai risc iarbig grin fie ce-o fi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi este cam indiferent cum este parul`. conteaza cum il aranjez euwinking. Acum il am lung si vreau sa il tund pana la umeri si sa imi fac suvite albastre:X::X

| DamnHotGirl a răspuns:

Si eu prefer parul lung...am fc prostia sa ma tund scurt...si nu mai imi trebuielaughing