| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, voi ce faceti cu cerceii din metal nepretios care s-au oxidat / au ruginit? Ii aruncati sau ii pastrati ca amintire?

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu prea obişnuiesc să'mi iau din aceia, fiindcă aş lua ceva ce'mi place şi la un moment dat ar trebui să renunţ la ei. Aşa că prefer ceva care să ţină, la care să nu trebuiască să renunţ.
Cât despre întrebarea ta, ai putea să'i păstrezi dacă'ţi sunt dragi, dacă nu îi poţi arunca.
Paşte fecirit.

1 răspuns:
| Libelle a răspuns:

Depinde ce valoare "sentimentala"au. Daca i-am primit de la cineva drag pastrez, daca i-am cumparat eu ii arunc.Am o cutiuta unde tin diverse chestii big grin